Yatağınızın Sonu İçin Doğru Sehpayı Nasıl Seçersiniz?

Yatağınızın Sonu İçin Doğru Sehpayı Nasıl Seçersiniz?

Yatağınızın Sonu İçin Doğru Sehpayı Nasıl Seçersiniz? Derinlik: bağlıdır. Kenyon, “Yatağın diğer tarafında ne kadar banabingo sandalye modelleri fiyatları boşluğa sahip olduğunuz, bankanızın ne kadar derin olabileceğini belirler” diye açıklıyor. (Dar ve dik olduğu için küçük bir odada daha az yer kaplar.)Alternatifler: İşlevsellik Kaldığı Sürece. Henderson, “Uzun bir bank aradığınız hava değilse, her zaman birkaç yuvarlak puf, birkaç tabure veya iki eşleşen daha kısa bank yerleştirebilirsiniz” diyor Henderson.

Yatağınızın Sonu İçin Doğru Sehpayı Nasıl Seçersiniz?
Yatağınızın Sonu İçin Doğru Sehpayı Nasıl Seçersiniz?

Yükseklik: Çok Uzun Değil

Henderson, “Tipik olarak, yataktan birkaç santim daha kısa en iyisidir” diyor ve bunun üzerinde biraz kıpırdama odası olduğunu belirtiyor. Örneğin, yatağın bir basamağı varsa, bankın “aynı yükseklikte veya biraz daha düşük” olabileceğini söylüyor – ve Kenyon’un ayak tablasından biraz daha uzun bir sırtı olan, kuralları çiğneyen yatak odası bankını sevdik.

Genişlik: Yataktan Daha Dar

Bankın yatağın her iki yanından dışarı çıkmasını önlemek için (ki bu hem manevra yapmak hantal olur hem de biraz orantısız olur), Henderson bir bankın kapladığı yataktan daha dar olmasını tavsiye eder. Her iki tarafta da 6 ila 8 inç izin verilmesi gerektiğini söylüyor, “bu nedenle, bir Kraliçeniz varsa, bu, bankanızın yaklaşık 45 inç genişliğinde olması gerektiği anlamına gelirken, bir Kral için yaklaşık 60 ila 65 inç genişliğinde olabilir.”

Geri mi Geri Yok mu?

Yatağınızda bir ayaklık yoksa, tasarımcı Casey Kenyon , konuşulmayan tasarım “kurallarının”, sırtlı bir bank eklemek isteyeceğinizi – belki de yaslanabileceğiniz bir şey – ama aynı zamanda bunun iyi bir kural olduğunu söylüyor. öyle hissediyorsan kır.

Siluet: Kıvrak ve Kolay

Henderson, yatağın görüşünü engelleyebilecek ve görsel olarak “çok ağır hissettirebilecek” çok hacimli herhangi bir şeye karşı yatağın ucundaki bacaklı bankları tercih ediyor.

Malzemeler: Kontrast Kazanır

Tipik olarak, yatak zaten yerinde olduktan sonra bir yatak sonu bankı seçersiniz – bunun istisnası, belirli bir yatak odası bankına aşık olmanız ve odayı onun etrafında tasarlamak istemenizdir (bu durumda size daha fazla güç verir) . Tasarımcı Emily Henderson , yatağınızın yapısıyla biraz tezat oluşturan bir bank seçmenizi veya tam tersini tavsiye ediyor. “Başlığınız döşemeliyse, yatağınızın dibinde tamamen ahşap veya metal bir bank güzel olabilir” diyor, “başlığınız metal veya ahşap ise, o zaman döşemeli bir bank tercih edin” diyor.