https://turkiyesigortafiyatlari.com/

https://www.arabanibul.com.tr/

Tekerlekli Sandalye TSM Medikal | 0555 013 7474 Fiyatları En Model ve Fiyatları

11 April 2021

Sektörün Seçkin Marka ve Modelleri

Manuel Tekerlekli Sandalyeler, Akülü Sandalyeler, Ayağa Kaldıran Tekerlekli Sandalyeler

İLETİŞİM

Hakkımızda

Ülkemiz de ve Dünya’da her geçen gün daha fazla kaza oluyor ve maalesef bu nedenden birçok birey geçici veya kalıcı engele sahip olmuş oluyor. Bu bireyler artık kendini toplumdan soyutluyor ve sosyal hayatını bitiriyor. Biz de bu durumu fark edip bireyleri topluma kazandırmak ve yeniden sosyal hayata girmelerine sağlamak için tekerlekli sandalye mağazamızı kurduk.

Yıllar önce atıldığımız bu maceraya, tekerlekli sandalye modelleri üretim işine girişirken engelli bireylerimizin zorluklarını ve isteklerini dinledik. Onlar ile fikir alışverişinde bulunduktan sonra ortak bir üretim planı hazırlamaya başladık ve tüm bu sorunları ve çözümleri göz önünde tuttuk. Teknik ekibimiz sayesinde zamana ve modaya uygun yeni nesil tekerlekli sandalyeler üretmeyi başardık.

Yıllardır koruduğumuz marka değerini daha da üst düzeylere çıkarmak için hizmet politikalarımızda iyileştirmelere gitmeye karar verdik ve hali hazır da iyi olan tekerlekli sandalye hizmetlerimizi daha da iyi yapmaya karar verdik. Modellerimize yenilikler katmaya devam ediyoruz ve en büyük yeniliklerimizden biri ise akülü tekerlekli sandalye modellerini bünyemize katmak oldu. Bunlar sadece basit bir engelli sandalyesi olmakla kalmıyor onların resmen eli ayağı oluyor. Tekerlekli sandalye modellerimizi üretirken önceliğimiz konfor, rahatlık ve manevra oluyor.

Öncelikle bireyimizin saatlerce oturacağı yerin yani koltuk kısımlarının yumuşak olması ve hava alması önemli. Bireylerin evlerinde tekerlekli sandalye ile dolaşabilecekleri için kullandığı sandalyenin manevra kabiliyetinin önemi çok büyük oluyor.Sandalye kendi etrafında rahatça dönebilmeli ve bireyin kontrol edilebileceği kadar kolay olmalı.Tsm Medikal yani tekerlekli sandalye modelleri mağazası olarak bizim için hizmet kalitesi ve sizlerin mutluluğu paradan daha değerlidir.

Tekerlekli Sandalye Modellerinde İndirim

Article Categories:
Industry