Peki Parsons Sandalye nedir?

Peki Parsons Sandalye nedir?

Peki Parsons Sandalye nedir? Parsons Sandalye, klasik ve modern bir yemek sandalyesidir. Sandalye Modelleri Fiyatları 1930’larda Paris’te Parsons Tasarım Okulu’nda tasarlandı. Başlangıçta Parsons Sandalye, kolsuz bir yemek sandalyesi olarak tasarlandı. Çok doğrusal bir görünüme ve kare ayaklara sahip sert ağaçtan üretilmiştir. Buna ek olarak, sandalye orijinal olarak tamamen kayar kapaklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu nedenle, temiz hatları, Parsons Chair’ı bugün ev sahipleri için popüler bir seçim haline getiriyor.

Peki Parsons Sandalye nedir
Peki Parsons Sandalye nedir

Sonuç olarak, Parsons Sandalye, Farmhouse, Geleneksel, Modern, Transitional ve Coastal’dan çeşitli tasarım stilleriyle evinizdedir.

Genel olarak konuşursak, Parsons Sandalyeler orijinal olarak Parsons Yemek Masası ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ancak basit modern Parsons tarzı çizgiler nedeniyle, çoğu zaman diğer stillerle eşleştirilirler.

Bu Low Coastal eklektik yemek odası gibi, Shiplap duvarları  ve boyalı geleneksel yan sandalyeler ile tamamlandı. Gündelik 6 kollu demir avize , güzel perdeler ve koyu renkli ahşap yemek masasının yanı sıra .

Ek olarak, Parsons Sandalye, orijinal olarak bacaklarını kaplayan bir slipcover ile tasarlandı. Ancak, basit modern çizgileri nedeniyle Parsons Chair yıllar içinde şekil değiştirmeye devam etti. Üstelik, Parsons Sandalyesi artık çoğu zaman slipcovers olmadan görülüyor.

Son olarak, Parsons Sandalyeler orijinal olarak kolsuz olarak tasarlanmış olsalar da, bugün geniş çapta kollu olarak mevcutturlar.

Ve son olarak Benim Basit Gerçek Hayat Gerçeğim. Parsons Sandalyelerini gerçekten seviyorum. Bir tasarımcı olarak, herhangi bir tasarım stiliyle çalışırlar. Ek olarak, kumaşları değiştirebilir ve tasarım stilinize uyacak şekilde bitirebilirsiniz Basit tasarım çok yönlü olduğundan, fazladan oturma gerektiğinde sandalyeleri hareket ettirmek kolaydır.