https://turkiyesigortafiyatlari.com/

https://www.arabanibul.com.tr/

Oto Kurtarıcı | 0530 936 76 00 | Çekici Kurtarıcı Yol Yardım Araba Çekme

11 April 2021

Araba çekme 1995 Yılında İstanbul Anadolu yakasında

Hizmete başlayan araç transfer çekme kurtarıcı ve şoför kiralama işetmesi olarak başladık.

Vale şirketimiz ilerleyen zaman içinde ihtiyaç olduğunu sektörde görülen açık nedeniyle kurduk bu iki işin birbirine bağlantılı olarak gittiğini gördük. http://arabacekme.com/

ana
https://www.arabacekme.com/

Ülkemizde bir çok noktada karşılıklı transferlerle araçlarınızı sayısı önemli değil istediğiniz noktaya tam zamanında kusursuz ulaştırmakta olup takdire şayan bir örnek olarak takip ediliyoruz.

Araba çekme şirketi bünyesinde Türkiye genelinde toplam 50 araçlık filo ile sizlerin 24 saat hizmet veren sayılı çekici, kurtarıcı ve yol yardım kurumları arasında bulunuyor.

Hedefimiz Türk otomotiv sektörünün büyük bayilerinin araçlarının tamamını transferini sağlamak.

Araba çekme zengin tecrübeli kadrosu ile sizlere her an hizmete hazır beklerken her biri alanında eğitimi ve diksiyonu ile profesyonel kişiler olarak görev sağlar.

Araba çekmek taşımak ve kurtarmak bizim işimiz tonajı ne olursa olsun yolda araba bırakmıyoruz son model çekici araçlarımız ile yollarda Oto çekici sisteminde hizmet vermekteyiz. https://otokurtarici.wordpress.com/

Araba çekme çağrı merkezi size en yakın mesafedeki ekibimizi göndererek işin uzmanı olan çalışanlarımız sayesinde sorunsuz olarak verilen talimatları yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

Yılların Oto kurtarma şirketi olup her yerde hizmet verme garantisini sunuyoruz biz profesyonel ve deneyimli oto kurtarıcı şirketidir.

Oto kurtarıcı ve oto çekici işletmeleri içinde yıldızı parlayan firma olarak her tarafta işletme araçlarımızın gözünüze çarpması asla tesadüf değil başarılı programın eseri çok fazla emek harcayıp çalışmanın meyvesidir.

Yıllarca yollarda mahsur kalan araçların kurtarma işlerini yaparak yeri geldiğinde yol yardım ile destek verdiğimizi tüm beraber iş yaptığımız kurum ve kişilerin bilmesini isteriz.

Bizlerin kaliteli iş yapma yeteneğimizi daha yükseklere taşıma arzusunu yükseltmiş olup kurumsal anlamda önümüz açılmıştır.

İyi işi ve çalışmayı sağlam alt yapıya uygun firmalar verir felsefesi ile yola çıkan kurum olarak  365 gün 7/24 hizmette olduğumuzu biliniz.

Araba çekme hizmetlerimiz yol yardım, oto kurtarma, araç çekme, araç transferi, sıfır araç transferi ve teslimatı özenle yapılmakta.

Şehirler arası araç taşıma, hasarlı araba taşıma, kurumsal firmaların araçlarını taşıma teslim etme olarak hizmet vermekteyiz.

Araba çekme şirketi geniş hizmet ağı ile sizlerin her an yanınızda olup uluslar arası transferlerde sizlere destek veriyor her türden kara taşıtlarını kaskolu şekilde taşıyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar sayısız araç kurtarma ile sizlere hizmet vermekte olup kurumsal şirketlerin yardımcısı rolünde olmak bizim için ayrıca mutluluk kaynağı olduğunu düşünüyoruz.

Araba çekme oto kurtarıcı personellerimiz kılık kıyafeti tek tip sistemi ile tecrübesi ve yol bilgisi ile 7/24 hizmette yanınızda olduğunu bilmenizi ister hayatınızda kolaylıklar dileriz.

Araba çekme hizmeti tüm bölgelerimizde örgütlü şekilde yapılmakta aracınızın güvenliğini tedbirli şekilde sağlamakta bize teslim ettiğiniz araçlarınızı sigortalı olarak istediğiniz yere ulaştırma konusunda uzman olduğumuz söz konusudur.

Araba çekme taşıma sizlere yol yardımlarında en iyi taşımayı göstermektedir. oto kurtarma, forklift kiralama, yol yardım, şehirler arası araç transferleri ile ilgili olarak sonsuz yardım sunuyoruz.

Oto çekici dünyasında adından her zaman için bahsedilir kıvama gelmiş başarılı kalitesinden ödün vermeyen işletmeyiz.

Her türlü olanakların bünyemizde varlığı olup zengin ağa geniş makine garajına sahip olmak için yıllarımızı vererek size en iyi şekliyle çalışmalar sunduk.

Bilgili ve akıllı sistemlerin teknolojik olarak kullanmayı çok önceleri başlayan firmamız çalışanları ile yine göz dolduran harika işlerin firması olmayı çoktan hak ettiğini düşünüyoruz.

Çekici ve kurtarıcı sektörünün parlayan yıldızı olan Araba Çekme işletmesi sizlere geçmişten kalan yüksek kalitesi ile hep hizmet vermeyi sürdürecektir.

Article Categories:
Industry