Normal Kurye

Normal postalar ile banabingo kurye postaları arasında büyük bir fark vardır. Normal posta, kamu posta servisi aracılığıyla gönderilir ve kurye posta hizmetleri özel işletmeler tarafından yönetilir.  

Bir kurye, mektuplar, paketler gibi normal bir posta hizmetiyle aynı şeyleri, ayrıca stok paletleri gibi büyük ve hacimli eşyaları ve çok daha fazlasını taşıyabilir. Çok çeşitli öğeleri taşımamıza olanak tanıyan kapsamlı bir filoya sahiptir.

normal kurye
normal kurye

Bir kurye posta hizmetini normal bir posta hizmetinden ayıran şeylerden sadece birkaçı:

  • Ekspres servis ve tekrar aynı gün teslimat sunuyoruz.
  • Güvenlik ve takip – Yükünüzü istediğiniz zaman, istediğiniz yerde takip edebilmeniz için kapsamlı bir takip sistemi sağlıyoruz.
  • İmza – bir kurye paketi almak için, paketinizin her zaman doğru kişiye doğru yerde ulaşmasını sağlayan öğe için birinin imzalaması gerekir.
  • Her seferinde mükemmel hizmet – özel bir hizmet olarak her zaman en üst düzeyde müşteri hizmeti deneyimi sunmamız zorunludur. Sürekli olarak lider bir nakliye teslimat hizmeti olmaya çalışıyoruz.

Hızlı, güvenli ve güvenilir hizmet sağlamak için İstanbul’de bir kuryeye ihtiyacınız varsa , lütfen bizimle iletişime geçin .   

Tıkla Hemen Ara
Open chat