"Enter"a basıp içeriğe geçin

Normal Kurye

Normal Kurye

Normal postalar ile banabingo kurye postaları arasında büyük bir fark vardır. Normal posta, kamu posta servisi aracılığıyla gönderilir ve kurye posta hizmetleri özel işletmeler tarafından yönetilir.  

Bir kurye, mektuplar, paketler gibi normal bir posta hizmetiyle aynı şeyleri, ayrıca stok paletleri gibi büyük ve hacimli eşyaları ve çok daha fazlasını taşıyabilir. Çok çeşitli öğeleri taşımamıza olanak tanıyan kapsamlı bir filoya sahiptir.

normal kurye
normal kurye

Bir kurye posta hizmetini normal bir posta hizmetinden ayıran şeylerden sadece birkaçı:

  • Ekspres servis ve tekrar aynı gün teslimat sunuyoruz.
  • Güvenlik ve takip – Yükünüzü istediğiniz zaman, istediğiniz yerde takip edebilmeniz için kapsamlı bir takip sistemi sağlıyoruz.
  • İmza – bir kurye paketi almak için, paketinizin her zaman doğru kişiye doğru yerde ulaşmasını sağlayan öğe için birinin imzalaması gerekir.
  • Her seferinde mükemmel hizmet – özel bir hizmet olarak her zaman en üst düzeyde müşteri hizmeti deneyimi sunmamız zorunludur. Sürekli olarak lider bir nakliye teslimat hizmeti olmaya çalışıyoruz.

Hızlı, güvenli ve güvenilir hizmet sağlamak için İstanbul’de bir kuryeye ihtiyacınız varsa , lütfen bizimle iletişime geçin .  

Neden Normal Kurye Teslimat?

Normal kurye Banabingo’deki uzmanlara teslim etmenin birçok belirgin avantajı vardır. En büyüğü, daha hızlı teslimat süresi sayesinde kendi işinizi daha hızlı halledebilecek olmanızdır. Siparişinizi bizimle onayladıktan sonra sadece 60 dakika içinde paketinizi alabilir ve kapıdan kapıya bazında istanbul seçilen herhangi bir varış noktasına götürebiliriz. 


Aynı şekilde, uluslararası acil teslimatlarımız da tek bir kurye tarafından bizzat gerçekleştirilerek, paketinize öncelik verilerek hızlı ve güvenli teslimat sağlanmaktadır. 

Normal Kurye Teslimatınızın Takibi

Parselinizin nerede olduğunu bilmek sizin için önemliyse, istediğiniz zaman kontrol etmek için teslimat takipçimizi kullanabilirsiniz. Ayrıca, paketinizi kendiniz kontrol edemeyecek kadar meşgulseniz, teslimatınızın ilerleyişi hakkında size SMS veya e-posta yoluyla bilgi vereceğiz. Parselinizin ne zaman alındığını ve ne zaman başarılı bir şekilde teslim edildiğini ilk öğrenen siz olacaksınız – standart bir posta hizmetiyle garanti edilmeyen bir şey. 

Neden Normak Kuryeler?

Paketinizin standart bir posta servisi tarafından teslim edilmesini ayarladığınızda, paketinizin bir teslimat minibüsünün veya bir hava kargo ambarının arkasındaki birçok kişiden biri olma olasılığı yüksektir. 


Ne yazık ki, paketiniz sürücünüzün önceliği olarak görülmeyecek, bu da istediğinizden daha sonra teslim edilebileceği anlamına gelir. Ayrıca paketinizin nakliye sırasında hasar görme veya daha da kötüsü postada kaybolma riski de vardır. 
Elde taşıma kurye hizmeti bu riskleri ortadan kaldırır. Banabingo Kurye’de, el taşıma kuryelerimize teslimat başına tek bir paket atanır ve kapıdan kapıya yalnızca paketinizle seyahat ederek aradığınız öncelikli muameleyi sunar.