NEDEN BİR BERGÈRE MÜKEMMEL FRANSIZ SANDALYESİDİR VE NEREDE BULUNUR?

NEDEN BİR BERGÈRE MÜKEMMEL FRANSIZ SANDALYESİDİR VE NEREDE BULUNUR?

NEDEN BİR BERGÈRE MÜKEMMEL FRANSIZ SANDALYESİDİR VE NEREDE BULUNUR? Banabingo Bir yaşam alanında mükemmel Sandalye Modelleri Fiyatları bir koltuk gibisi yoktur. Ve elbette, genel olarak Fransız stiline düşkün olduğum için , sadece iyi bir Fransız sandalyesine bayılırım! Bergère sandalyeler çok yönlü, klasik ve rahattır (ki tüm koltuklar değildir).

NEDEN BİR BERGÈRE MÜKEMMEL FRANSIZ SANDALYESİDİR VE NEREDE BULUNUR?

Alışık olmayanlarınız için bir Bergère, Louis XV tarzında tasarlanmış, döşemeli sırt ve kolları olan ve gevşek, özel bir koltuk minderi ile donatılmış bir sandalyedir. Bu antika Fransız sandalyeler tipik olarak ya yaldızlı ya da boyanmış ve ince kumaşlarla kaplanmış ahşap çerçevelere sahipti.

Ve bana göre, bu anahtar ! Bugün, bu sandalyeler genellikle keten, kumaş ve hatta çuval bezi gibi basit kumaşlarla döşenmiştir. Ve sevdiğim şey bu! Daha önce de paylaştığım gibi, Fransız stilini seviyorum ama benim ona yaklaşımım biraz daha sıradan. Sade keten kaplı yaldızlı bir koltuğun yan yana gelmesini seviyorum. Ya da eskitilmiş mobilyalar ve deniz yosunu kilimli bir odada altın aynalar.

Yüksek/düşük karışımı bana gerçekten hitap eden şey. İçine atılan o biraz kayıtsızlık olmadan, bana çok telaşlı gelebilir. Ancak, gündelik ile süslü, rustik ile zarif olan bu tarz karışımı , gündelik şık tarzın özüdür !

Benimki ne yazık ki antika bir Fransız sandalye değil, ama sadeliğini seviyorum. Birçoğunun sahip olduğu ahşap çerçeve üzerinde çiçek oymaları yok, bu da onu biraz daha az resmi kılıyor. Ve sade beyaz bir çarşafla kaplı.

Bunu yerel bir satış mağazasından aldım. Aslında bir çiftim var, ancak şu anda ana yatak odamda yaşayan ikincisiyle ayrılar. Ayrıca aile odasında zaman geçirdi! Bu sandalye o kadar çok yönlüdür ki gerçekten her yerde oynayabilir.

Bu yaldızlı ve tüm zamanların en sevdiğim görüntülerinden biri! Bu tamamen zamansız – bu fotoğrafın on yıl mı yoksa on günlük mü olduğunu gerçekten anlayamazsınız. Veranda dergisi aracılığıyla Renea Abbott tarafından tasarlanmıştır .