https://turkiyesigortafiyatlari.com/

https://www.arabanibul.com.tr/

Mezoterapi Nişantaşı – 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları 2021

11 April 2021

Mezoterapi , Cilldi Gençleştirmek ve Sıkılaştırmak, Saç Kalitesini İyileştirmek

Mezoterapi fazla yağları gidermek için mikro vitamin, enzim, antioksidan ve bitki özü enjeksiyonlarını kullanan bir Fransız gençleştirme tekniğidir. Fransa’da bir doktor olan Michel Pistor, tekniği 1952‘de geliştirdi. https://www.mezoterapinisantasi.com/

Mezoterapi Nedir ve Cildimi İyileştirebilir mi? Avantajlar ve İnceleme

“Parlayan bir cilt arayışımda yüzüme bir vitamin ve antioksidan kokteyli enjekte ettim ve gerçekten işe yaradı – cildim nemli, sağlıklı ve ışıltılı hissediyor!” Sarah, Londra 

TEŞVİKİYE MAH. GÜZELBAHÇE SOK. NO:7 D:2 NİŞANTAŞI / ŞİŞLİ /İSTANBUL
GSM :(0532) 173 49 89
WHSP:(0532) 173 49 89
info@artclinictr.com

https://www.mezoterapinisantasi.com/

Mezoterapi – Cilt Işıltısı İçin Doğal Vegan Çözümü

Giderek artan sayıda insan, sağlıklarını ve refahlarını iyileştirmek için homeopatik ve doğal bitki özü bazlı ilaçlara yönelirken, güzelliğin bitki ve vitamin formülleri kullanılarak güçlendirilmesi mantıklıdır.

Mezoterapi, cildinizi canlandırmak için yalnızca doğal bir potent sıvının nüfuz ettiğine dair güven ve huzur verir.

Michel Pistor tarafından uygulanan estetik amaçlı tıbbi bir işlemdir. Mezoterapi dünya genelinde cilt yenileme, anti-aging, bölgesel zayıflama, selülit, çatlaklar, lekeler, yara izleri, saç tedavisi, akut ve kronik ağrı, spor yaralanmaları, çeşitli deri hastalıklarının tedavisinde kullanılır.

Mezoterapinin Faydaları Nelerdir? 

Mezoterapi, donuk, yorgun görünen cildi ve yüzeysel kırışıklıkları anında iyileştirebilir, ancak aynı zamanda yavaş kan dolaşımını iyileştirerek vücudun yaşlanan toksinleri atmasına yardımcı olabilir. Bu tedavi aynı zamanda hiperpigmentasyonu ele almak, sivilceyi tedavi etmek ve ‘içten yanan’ cilt parıltısını tedavi etmek için de kullanılabilir.

Mezoterapi vitamin kokteylleri, ciltteki fibroblast hücresini yaşlanma belirtileriyle savaşmak için daha fazla kolajen üretmesi için uyarabilir. Enjekte edilen cilt dostu bitki bileşenleri arasında vitaminler, büyüme faktörleri, Hyaluronik asit, peptidler, antioksidanlar ve yaşlanma süreciyle daha iyi başa çıkan sağlıklı ciltler için ideal ortamı sağlayan eser elementler bulunur.

Tipik bir mezoterapi kokteyli, cildi beslemek, onarmak ve canlandırmak için genellikle 50’den fazla aktif bileşen içerebilir.

Hızlı bir şekilde düzeltilmesini istediğiniz bir olayınız varsa ve kırışıklık önleyici enjeksiyonlar ve dolgularla birleştirilebilecek bir olay varsa kesinlikle yapmaya değer.

Mezoterapi ağrılı mıdır?

Uyuşturma kremi kullanılır ve cildinizde küçük bir iğne izi hissedersiniz – tedavi yaklaşık 20 dakika sürer.

Tedavi ne için kullanılır?

Mezoterapi vücut, saç, selüliti iyileştirmek için kullanılır – kolajen üretimini teşvik etmek ve sağlıklı görünen cilt ve saç oluşturmak için farklı kokteyller uygulanır.

 • Cildi nemlendirir, canlandırır ve sıkılaştırır.
 • Cildi yeniler ve yeniden yapılandırır
 • Cildi korur
 • Cildin parlaklığını ve nemini artırır.
 • Cildi yeniden oluşturur
 • Akne ve yara izlerini iyileştirir
 • Anında parıltı verir

YÜZÜNÜZDE Mezoterapi aşağıdakiler için kullanılabilir: 

 • kırışıklıklar
 • donuk görünümlü cilt
 • hiperpigmentasyon
 • akne
 • parlama kaybı

BODY Mezoterapi iyileştirebilir: 

 • selülit
 • deri çatlağı
 • saç kaybı
 • yağ azaltma

Tedavi Protokolü nedir? 

Cilt kalitenizi iyileştirmek için 4 seanslık bir kür (3 haftada bir) önerilir.

Mezoterapi Nişantaşı Clinic İstanbul gibi kaldırma, parlama, yaşlanma karşıtı, akne, yara izi ve gençleştirme için en iyi bitki bazlı ampulleri birleştirerek ısmarlama Mezoterapi tedavileri sunuyoruz. Bu cilt güçlendirici, cildi aktif olarak onararak Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve Kalsiyum gibi eksik olan mineralleri değiştirir. Bunun yanı sıra elastin ve kolajen üretimine yardımcı olan 24 amino asit de vardır. Serbest radikallerle savaşmak için, cildinizin sağlıklı ve parlak kalmasını sağlamak için 2 antioksidan vardır.

Yan Etkiler Var mı? 

Diğer herhangi bir kozmetik enjeksiyon prosedüründe olduğu gibi, çok nadir yan etkiler morarma, enjekte edilen vitamin kokteyline reaksiyon, enfeksiyon, iltihaplanma ve şişmeyi içerebilir.

Mezoterapi Sonrası Hemen İşe Dönebilir miyim? 

Evet, kesinti yok. Yüzünüz biraz kırmızı görünecek ve hissedilecek, ancak tedavinizden hemen sonra işe dönmeniz gerekmesi ihtimaline karşı estetikçilerimiz onu kapatmak için mineral fondöten uygulayabilir. Kızarıklık normalde 48 saat içinde geçer.

Botoks ve Dolgular (kozmetik enjeksiyonlara bağlantı ekleyin) rotasından aşağı inmek istemiyorsanız, bunun yerine doğal ışıltılı bir görünüm elde etmeyi ve bitki bazlı etkili çözümlerle cildinizi içten dışa beslemeyi hedefliyorsanız mezoterapi idealdir.

Leke mezoterapisileke açıcı bazı etken maddelerin cildin lekeli bölgesinin alt kısmına, küçük iğnelerle enjekte edilmesiyle yapılan bir tedavidir. İlaç direk deri altına sorunlu bölgeye verildiği için daha etkili sonuçlar aldığımız bir tedavidir.

Ayrıca saç mezoterapisi içindeki dolaşımı hızlandırıcı maddelerin etkisi ile de hücrelerin kanlanması artmakta böylece canlanarak yeni saç üretmeye başlamaktadırlar. Sonuç olarak saç mezoterapisi hem dökülmeyi durdurucu hem saç kalitesini arttırıcı hemde yeni saçların çıkışına neden olucu olumlu etkiler yapmaktadır.

PRP (Platelet Rich Plasma) cilt gençleştirme yöntemi olarak sık kullandığımız bir yöntemdir. Elde edilen büyüme faktörlerinden zengin plasma ciltteki kırışıklıklar üzerinde etkili olduğu gibi koyu renkli lekelerin azalmasında da yardımcı olur. Cildin daha parlak, açık renkli olmasını yardımcı olur.

Mezoterapi Nişantaşı Şişli – İstanbul – Türkiye

Saç ve cilt yüz bacak vücut boyun dolgu dudak mezoterapi

İğnesiz mezoterapi yaptiranlarin yorumları telefonu iletişim adresi

Mezoterapi YAPTIRANLAR faydaları göz altı morlukları

Saç mezoterapi fiyatları 2021 fizik tedavi zayıflama uygulaması

Mezoterapi nedir, ne İşe Yarar fıtık gıdı göbek tedavisi

Saç mezoterapisi yaptiranlar kaç tl ücreti yapanlar yaptıranlar tedavisi

İğnesiz mezoterapi nedir leke tedavisi ne kadar ortalama prp selülit

İğnesiz mezoterapi ne ise yarar lipoliz merkezleri özcesi sonrası

Article Categories:
Health