https://turkiyesigortafiyatlari.com/

https://www.arabanibul.com.tr/

Kadıköy Tekerlekli Sandalye – 0216 418 1174 Anadolu Yakası

11 April 2021

Tekerlekli Sandalye, bir çok engelli birey için geliştirilmiş hayatı kolaylaştıran bir üründür. Tekerlekli Sandalye Merkezi (TSM Medikal) olarak; sektörün seçkin marka ve modelleri mağazamızda sunmaktayız. Manuel Tekerlekli SandalyelerAkülü Tekerlekli SandalyelerAyağa Kaldıran Tekerlekli Sandalyeler ve Engelli Akülü Scooter araçları gibi bir çok seçkin marka ve modellerde ürünleri bulabilirsiniz.

Manuel ürünler, bireysel kontrol ve kullanımına uygundur. Ayrıca bu ürünler refakatli kullanım kolaylığını da sağlamaktadır. Refakatli kullanıma uygun ürünler daha çok sağlık kliniklerinde tercih edilmektedir. Sağlık kliniklerinin yanı sıra rehabilitasyon merkezleri, hastanelerde hasta transferi için tercih edilen ürünlerdir. Bireysel kullanım içinde bir çok manuel ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Ancak bireylerin kendi kontrol edebileceği ürünler arasında Akülü Tekerlekli Sandalyeler daha fazla tercih edilmektedir.

İletişim Bilgileri

Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. No: 29/A Kadıköy/İSTANBUL0216 418 11740542 315 92520532 640 4264 info@tekerleklisandalyemerkezi.com.tr

Akülü sandalyeler pratik kullanımı ve kolay kontrol edilebilme özelliği sayesinde daha az efor harcayan kişiler için uygundur. Bir joystick ya da elektronik panel yönlendirmeleri ile kolaylıkla kontrol sağlanmaktadır. Gerek kullanılan alüminyum ve çelik gövde yapısı ile uzun ömürlü aküler kullanılmaktadır. Dış etkenlere karşı korozyon önleyici özellikli kaplama ve boyalar kullanılmaktadır.

Diğer Tekerlekli Sandalye grupları ve yardımcı ürünler

Birçok yetişkin ürünlerin yanı sıra engelli çocuklar içinde bir çok teknolojik rahat kullanımına uygun ürünler bulunmaktadır. Gerek refakatçi destekli gerekse bireysel kullanıma uygun zengin ürün çeşitliliğini sitemizde ve mağazamızda bulabilirsiniz.

Standart sandalyelerin yanı sıra elektrikli scooterlar, banyo ve tuvalet kullanımları için kolaylık sağlayan sandalyeler bulunmaktadır.  Diğer taraftan daha az yürüme sıkıntısı çeken kişiler için de engelli araçları bulunmaktadır. Bu ürünler yardımcı  Medikal Ortopedi ürünleri grubunda bulunmaktadır.  Bunlar Rollatörler ve Walkerlar olarak adlandırılmaktadır. Rollatörler daha çok ileri yaş bireylerin kısa mesafe yürüyüşlerde kolaylık sağlamaktadır. Yol sürecinde de oturup dinlenebilmeleri için de oturak eklenmiştir. Tüm bu süreçte yardımcı ekipmanlar bireylerin kolay transfer edebilmelerini sağlar.

Article Categories:
Industry