"Enter"a basıp içeriğe geçin

Express Kurye

Express Kurye

İSTEĞE BAĞLI KURYE HİZMETİ

Küçük bir zarf veya paketten tam bir kamyonet yüküne kadar, Banabingo Kurye zamana duyarlı aynı gün teslimatlarınız için en esnek seçeneklerle üstün düzeyde temel hizmet sunmaya kendini adamıştır.

  • Ekspres – 1 saat teslimat süresi
  • Rush – 1 1/2 saat teslim süresi
  • Normal – 2 1/2 saat teslimat süresi
  • Standart – 3 1/2 saat teslim süresi
  • STAT Medical – öncelikli teslimat süresi
Express Kurye
Express Kurye

PLANLANMIŞ SERVİS

Toplama ve teslimat için planlanmış zamanlar gerektiren, zamana duyarlı siparişleriniz mi var? Yardımcı olabiliriz. Haftanın kaç günü planlanmış teslimata ihtiyacınız olursa olsun, hizmetlerimizi ihtiyaçlarınızı en uygun maliyetli şekilde karşılayacak şekilde özelleştirebiliriz.

ADANMIŞ HİZMET

Teslimatların ne zaman ve nerede yapılması gerektiğini tam olarak bilmek her zaman mümkün değildir. Programınızda esnekliğe mi ihtiyacınız var?

Bir çözümümüz var: Özel kullanımınız için bir sürücü edinin. İşletmenizde ister günlük saat değişikliklerine, ister mevsimsel artış ve azalışlara uyum sağlamak için bu esnek hizmet seçeneği, özel iş ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır.

Acil Kurye Hizmeti

Hemen teslim etmeniz gereken acil bir paketiniz veya mektubunuz varsa, Banabingo Kurye sizi yarı yolda bırakmayacak aynı gün acil kurye hizmeti sunar. 

Acil Teslimatımız

Kendini işine adamış ve uzman kuryelerden oluşan ekibimiz, acil durum paketlerinizin aradığınız hız ve verimlilikle ele alınmasını sağlar. İstanbul önde gelen teslimat sağlayıcılarından biriyiz ve hizmetlerimizi sizin için adil olan bir değerde sunabiliriz. 


İster şehir genelinde bisikletle teslim edilen kritik bir iş belgesine ihtiyacınız olsun, ister bir kamyonla İstanbul veya Avrupa’daki bir varış noktasına taşınması gereken bazı öğeleri toplu olarak satın aldıysanız veya sattıysanız, size yardımcı olacak araçlara ve eğitimli sürücülere sahibiz. 

Hizmeti Sizin İçin Seçmek

Gereksinimlerinize bağlı olarak bir dizi farklı acil teslimat seçeneği sunuyoruz. Şoförlerimiz, teslim edilmesi gereken öğenin boyutuna ve özelliklerine bağlı olarak uygun nakliye modunu seçebilir. 


İletişim formumuzu doldurduğunuzda, ürününüzün boyutunu ve ağırlığını bize bildirmeniz yeterlidir. Teslimatınızın lojistiğini kendi tarafımızdan halledebiliriz, hatta denizaşırı teslimatlar için uçuş veya feribot rezervasyonu bile yapabiliriz, böylece her şeyi kontrol altına aldığımızı bilerek rahatlayabilirsiniz. 

Hizmetimizin Rezervasyonu

Banabingo Express acil kurye ile acil durum kuryesi rezervasyonu yapmak daha kolay olamazdı. Ekibimizden anında fiyat teklifi almak için paket bilgileriniz ve teslim alma ve bırakma konumunuz dahil olmak üzere bilgilerinizi iletişim formumuza girmeniz yeterlidir. Hemen başlamaktan memnunsanız, hizmetimizi rezerve edebilir ve faturayı orada ödeyebilirsiniz. Ardından, mümkün olan en kısa sürede paketinizi teslim aldığınız yerden alması için bir sürücü göndereceğiz. 

Acil Kurye Konumları

Banabingo Kurye, rahatınız için bulunan sürücüleri ile İstanbul her yerinde faaliyet göstermektedir. Bu, paketinizi teslim alması için ülke çapında bir sürücü göndererek zaman kaybetmemize gerek olmadığı anlamına gelir, böylece teslimat daha erken başlayabilir. 


Ulusal olarak araba, bisiklet, kamyonet veya kamyonla İstanbul her yerine teslimat yapabiliriz. Tüm acil teslimatları bir öncelik olarak ele alıyoruz, işe tek bir kurye atayarak ve yalnızca öğenize odaklanarak, seçtiğiniz varış noktasına güvenli ve hızlı bir şekilde teslim etmemize yardımcı oluyoruz. 


Acil kurye hizmetimiz dünyanın geri kalanına da yayılıyor, bu nedenle uluslararası teslim edilen acil bir öğeye ihtiyacınız varsa, bunu aynı gün içinde yapabiliriz. 

Bizimle iletişime geçin

Herhangi bir zamanda bir iş aciliyeti olabilir ve başlamadan önce hizmetimize kaydolmak için değerli dakikalarınızı boşa harcamanız gerektiğine inanmıyoruz. Bizimle bir teslimat rezervasyonu yapmak, bir iletişim formunu doldurmak ve hızlı bir ücretsiz fiyat teklifi almak kadar basit hale getiriyoruz. 


Bununla birlikte, ekibimizin bir üyesiyle telefonda sohbet etmek isterseniz, hizmetimiz hakkında sorularınız varsa veya bizimle düzenli olarak çalışmak istiyorsanız, bugün geri arama talebinde bulunun. İhtiyaçlarınızı görüşmek için size en uygun zamanda sizi arayabiliriz.