En İyi 10 Okuma Koltuğu

En İyi 10 Okuma Koltuğu

En İyi 10 Okuma Koltuğu müşteriler tarafından değerlendirildiği ve değerlendirildiği şekliyle 2022’in Sandalye Modelleri Fiyatları en iyi okuma koltukları için kapsamlı bir rehber.

En İyi 10 Okuma Koltuğu
En İyi 10 Okuma Koltuğu
  • Okumak İçin En Rahat Sandalyeler En İyi Yatar Okuma Koltuğu
  • En İyi Büyük Boy Okuma Koltuğu
  • En İyi Sallanan Okuma Koltuğu
  • En İyi Okuma Koltuğu + Osmanlı
  • En İyi Kanat Sırtlı Okuma Koltuğu
  • En İyi Küçük Okuma Koltuğu
  • En İyi Bütçeye Uygun Okuma Koltuğu En İyi Deri Okuma Koltuğu

Okumak İçin En Rahat Sandalyeler

Park Sandalyesi

Genişlik:  65″  Yükseklik:  40″

En İyi Özellikler: Büyük boy – Rahat kolçaklar

Parker koleksiyonunun yüksek puanları ve incelemeleri boşuna değil. Yumuşak kumaşları, temiz çizgileri ve şık renk paletleriyle kitap okumak bir anda lüks bir aktiviteye dönüşüyor. Özellikle büyük kolçaklara, geniş oturma alanına, büyük bir sırtlığa ve büyük yastıklara sahip olan sandalye; Kıvrılmayı veya yayılmayı seven okuyucular için mükemmel bir tasarım.

Sloan Sandalye

Genişlik: 36″ Yükseklik: 41,5″

En İyi Özellikler: Vurgulu döşeme – Çok yönlü boyut
Sloan iddialı bir tarz getirirken, müşteriler tarafından bu kadar beğenildiğinin kanıtlanmasının gerçek nedeni, görünüşüyle ​​daha az, boyutuyla daha çok ilgisi var. Ne çok büyük, ne çok küçük, aslında tam da doğru —ve gerçekten de “Goldilocks” olarak adlandırılmalıydı. Hepimizin içindeki rahat okuyucu için mükemmel.

En İyi Yatan Okuma Koltuğu

USB’li Talin Linen Power Recliner

Genişlik: 44″ Yükseklik: 30″

En İyi Özellikler:  Yaslanma – USB 
Talin ile geçirilen bir gün, iyi geçirilen bir gündür. Sahip  yatan hareket mekanizmaları, dayanıklı ayarlanabilir koltuk başlıkları  ve iç köpük yastıkları, Talin gerçekten en rahat yolu hayal tüm-yapar. LS’deki editörler arasında kişisel bir favori ve mağazalarda en çok satanlar.

En İyi Büyük Boy Okuma Koltukları

Twirl Döner Vurgu Sandalye

Genişlik: 37″ Yükseklik: 29″

En İyi Özellikler: Döner taban – Destekleyici sırt
Büyük ve şiddetli Twirl, en ciddi okuyucuların bile ihtiyaç ve isteklerini karşılamak üzere tasarlanmış bir dizi nitelik sayesinde her seferinde mükemmel incelemeler alıyor. Bu nitelikler arasında en dikkat çekici olanı? Ekstra destekleyici sırtlığı ve yatıştırıcı döner tabanı.

Köşk Sandalye

Genişlik: 58″ Yükseklik: 39″

En İyi Özellik: Geniş oturma – Şezlong
Destansı bir sayfa çeviricinin ortasında mı? Destansı bir oturma alanına ihtiyacınız olacak – ve Lodge’un teslim edeceğinden emin olabilirsiniz. Muazzam bir oturma alanına sahip ( büyük kolları ve büyük yastıkları düşünün ), bu tasarımın tek dezavantajı, çok büyük ve çok rahat olmasıdır, dış dünyaya bir daha geri dönmek için gerçek bir nedeniniz olmadığını görebilirsiniz.

En İyi Rocker Okuma Koltuğu

Dale Rocker Yatağı

Genişlik: 31″ Yükseklik: 39″

En Özellikler: Rocker – USB – bir köşeye Uyumlar
sizin ve okuma koltuğu mutlu bir ilişki şu anda, o zaman yok oturup Dale-çünkü mutlaka ayrı ikinizi kırarım. İç köpük yastık karışımı, yumuşak özel kumaş ve yumuşak sallanan mekanizma ile üretilen bu ürün, kaçırdığınızı asla bilemeyeceğiniz her şey. Ancak bunun için bizim sözümüze güvenmeyin – bırakın çılgın müşteri yorumları kendileri için konuşsun!

En İyi Okuma Koltuğu + Osmanlı

Amala Koyu Gri Yatar Döner Sandalye

Genişlik: 31″ Yükseklik: 41″

En İyi Özellikler: Yaslanma – Üst Tahıl Deri
İnce bir silüet, güçlü yatırma hareketleri ve ayarlanabilir bir koltuk başlığı, Amala’nın bir okuma koltuğunun rock yıldızı olarak ününü mühürledi – ancak yıldız puanlarını gerçekten yönlendiren şey, döşemesiyle daha fazla ilgisi var: 100 Kadife açısından zengin olduğu kadar tereyağlı yumuşaklıkta da üst düzey deri .

En İyi Wingback Okuma Koltuğu

Bailey Flare Kol Kanat Kulüp Koltuğu

Genişlik: 32,5″ Yükseklik: 41,5″

En İyi Özellikler: Wingback – Mudcloth deseni
Okumanın bu kadar estetik olabileceğini kim bilebilirdi ? Bailey, işte bu! Kanatlı bir sırt, geniş kollar ve incelen bacaklara sahip olan bu okuma koltuğunun her bir köşesi , duruş ve zarafet için konuşuyor . Ayrıca, daha fazla destek ve konfor için sıkı arka köpük yastıkları ve geniş boyutlarıyla müşterilerin her yıl neden en iyi okuma koltuklarından biri olarak sıralamaya devam ettiğini görmeyi kolaylaştırıyor.

En İyi Küçük Okuma Koltuğu

Müttefik Sandalye

Genişlik: 33,9″ Yükseklik: 33,1″

En İyi Özellikler: Daralan bacaklar – Koyu kaplama
Allie’yi havalı yapan pek çok şey var: konik bacaklar, püsküllü sırt, şık renk. Ama belki de en havalı tüm özelliklerinin gerçekte ne ile ilgisi vardır değil görülme: onun tek beden uyan tüm konfor! Ne de olsa okuyucular, sevdikleri bir stil ile onlara gerçekten ‘uyan’ bir stil arasında seçim yapmak zorunda kalmamalıdır. Bu basit bir felsefe ve yıllar boyunca Allie’nin “müşteri favorisi” statüsünü sağlamlaştırmaya yardımcı olan bir felsefe.

En İyi Bütçe Okuma Koltuğu

Merkür Sandalye

Genişlik:  30″  Yükseklik:  33″

En İyi Özellikler:  Düşük fiyat – Yüzyıl ortası modern
Bazen daha azı daha fazladır. Şık bacaklar, basit bir renk sıçraması ve temiz bir sırtlık ile Mercury, mantraya kadar yaşıyor. Fiyatı da,  orada bulacağınız benzer tarzdaki ve rahat sandalyelerin çoğundan daha  düşüktür, bu da onu  değer için daha fazla  kılar. Hafta sonları bir fincan kahve veya çay ve iyi bir kitapla en iyi şekilde eğlenin!

En İyi Deri Okuma Koltuğu

Daniel Geri İtmeli Sandalye

Genişlik:  31,5″ Yükseklik:  40,9″

En İyi Özellikler: Deri döşeme – %100 ahşap çerçeve
Renkli, zarif ve şık Daniel, okumanın herhangi bir aktivite kadar estetik olduğunu kanıtlıyor. Tarz olarak çalışkan olsa da, Daniel’in müşteri incelemeleri net bir resim çiziyor: Aynı zamanda rahat. Aslında o kadar rahat ki , Daniel Push Back’te oturmak bir bulutun üzerinde uçmak  olarak adlandırılabilir . Bir okuyucu daha ne isteyebilir ki?