"Enter"a basıp içeriğe geçin

KURYE HİZMETİ NEDİR?

KURYE HİZMETİ NEDİR?

KURYE HİZMETİ NEDİR? kurye banabingo bir koli göndermek için Parsel Teslimatım’ı ilk kez mi kullanıyorsunuz? Endişelenmeyin, adım adım kılavuzumuz kurye banabingo size bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor.

KURYE HİZMETİ NEDİR
KURYE HİZMETİ NEDİR

Parselinizi ölçün ve ayrıntıları teklif formuna ekleyin

Tek yapmanız gereken paketinizin nereye gittiğini doldurmak ve bize ne kadar büyük (ve ağır!) olduğunu söylemek, gerisini biz hallederiz. Size en iyi teklifi sunmak için bir düzineden fazla kuryenin hizmetlerini araştırıyoruz. İPUCU: Herhangi bir ekstra masraftan kaçınmak için girdiğiniz ağırlık ve boyutları doğru yazdığınızdan emin olun, şüpheniz varsa cömert olun! Bir mezura veya teraziniz yoksa, tartma ve ölçme kılavuzumuzu kullanmayı deneyin.

Size uygun hizmeti seçin

Tüm seçeneklere bir göz atın ve sizin için doğru olanı seçin. İster ekstra güvenlik, ister garantili bir imza veya sadece en sevdiğiniz kuryeyi kullanmak için arıyorsanız, size uygun bir tane bulabileceğimizden eminiz. İPUCU: Fiyatlar başka yerlerden daha ucuz olduğunda şaşırmayın, sizin adınıza bazı büyük indirimler için pazarlık yaptık.

Etiketinizi ayırtın, ödeyin ve yazdırın

Parseliniz paketlenip yola çıkmaya hazır olduğunda, sadece Banabingo Kurye teslimatınız için rezervasyon yapın ve ödeme yapın, etiketinizi yazdırın ve paketinize güvenli bir şekilde yapıştırın. Yazıcınız yoksa endişelenmeyin, üzerinde “yazıcı gerekmez” yazan bir hizmet seçin ve ayrıntıları işaretleyici kalemle paketinizin dışına net bir şekilde yazın. İPUCU: Etiketinizi yazdırmayı seçseniz bile, etiketin düşmesi durumunda üzerine de yazmak en iyisidir. Üzülmektense güvende olmak her zaman daha iyidir.

Paketinizi bırakın veya teslim alınmasını bekleyin

Kuryenizi ayırttıktan ve paketinizi hazırladıktan sonra, kuryenin teslim almasını beklemek veya en yakın teslim noktasına bırakmanız yeterlidir. Kuryeniz sabah 8 ile akşam 8 arasında herhangi bir zamanda teslimat adresine gelecektir, bu nedenle lütfen tüm gün adreste olduğunuzdan emin olun. İPUCU: Tüm gün bekleyemiyorsanız, bir bırakma servisi mi seçin? ülke çapında binlerce teslim noktası vardır.

O paketi takip et

Banabingo Kurye her bir hizmet, kapıdan teslim alma işleminden doğrudan teslimata kadar her adımda izlenebilir. Rezervasyonunuz tamamlandıktan hemen sonra göndereceğimiz rezervasyon referans numaranızı kullanın ve ardından paketinizin tam olarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. İPUCU: Takip numaranız şöyle görünecektir:

İş bitmiş

İşte bu kadar – paketiniz kurye tarafından teslim edilecek ve hatta size ulaştığında güvenli ve sağlam bir şekilde ulaştığını bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. İPUCU: Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, Güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibimiz Pazartesi – Cuma 08:00 – 18:00 arası size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.