"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bir Binicilik Arkadaşı Bulmanın Tek Yolu Bu!

Bir Binicilik Arkadaşı Bulmanın Tek Yolu Bu!

Bir Binicilik Arkadaşı Bulmanın Tek Yolu Bu! kadınların ve erkeklerin motosiklet sürmeyi nasıl öğrendiklerine dair hikayeleri dinlemeyi her zaman sevmişimdir. Bazı insanlar ata binmeyi bir ebeveynden, kurye banabingo bir arkadaştan veya kocadan öğrendi. Ama kocama binmeyi öğrettiğim için övünmeyi seviyorum.

Bir Binicilik Arkadaşı Bulmanın Tek Yolu Bu!
Bir Binicilik Arkadaşı Bulmanın Tek Yolu Bu!

Birkaç yıl önce işyerinde motosikletlerin etrafında olmamı gerektiren bir terfi aldım. Onlarla çalışacağım için, sadece sürmeyi öğrenmenin mantıklı olduğunu düşündüm. Bir başlangıç ​​​​binici kursu aldım ve hemen bağlandım. Dışarı çıktım ve ilk bisikletim olan Honda Shadow VLX’i satın aldım, aynı gün onayımı aldım.

Binmekten gerçekten zevk aldım ve gösterdi. Kocam Joe, edindiğim tüm yeni arkadaşlarımı ve yaşadığım harika maceraları fark etti. Sonunda yeterince meraklandı ve öğrenmek istedi. Bu yüzden onu yakındaki bir park yerine götürdüm ve ona kendi motosikletimi kullanarak nasıl binileceğini gösterdim. Otoparkta birkaç seanstan sonra açık yola çıkmaya hazırdı.

O benim motorsikletimle mahallemizin sokaklarında gezinirken ben de arabada arkasından onu takip ederdim. Her sürüşte daha fazla güven kazandı ve çok geçmeden bisikletimi benden daha sık sürmeye başladı! Bunun durması gerekiyordu, bu yüzden bir arkadaşıma “bizim” bisikletimizi mora boyattım. Bu biraz yardımcı oldu, çünkü kocam ışıltılı mor bir motosikletle etrafta dolaşırken görülmek istemiyordu. Ama ata binme tutkusu vardı, bu yüzden birkaç ay sonra ona doğum günü için bir Honda Shadow Spirit 750 olan kendi bisikletini aldım.

Kocama nasıl ata binileceğini öğretmekten o kadar keyif aldım ki, birkaç yıl önce gerçekten sertifikalı bir motosiklet eğitmeni oldum. Şimdi her hafta sonu yeni öğrencilere öğreteceğim ve onları hayatımda çok büyük bir nimet olan bu sporla tanıştıracağım.