"Enter"a basıp içeriğe geçin

TRİUMPH SPEED ​​TRİPLE 1200 RR

TRİUMPH SPEED ​​TRİPLE 1200 RR

TRİUMPH SPEED ​​TRİPLE 1200 RR banabingo kurye Yeni gelen Triumph Speed ​​Triple 1200 RR’nin, Birleşik Krallık firması için benzersiz bir kafe yarışçısı, retro kaplamalı üç kurye banabingo silindirli amiral gemisi teklifi olduğu ima ediliyor.

TRİUMPH SPEED ​​TRİPLE 1200 RR
TRİUMPH SPEED ​​TRİPLE 1200 RR

Triumph, bir spor motosikletin özelliklerini bir kafe yarışçısı ile harmanlayan gizemli yeni aynı gün kurye modeliyle, yeni Triumph Speed ​​Triple 1200 RR’den daha fazlasını ortaya çıkardı.

İngiliz şirket ilk olarak geçen ay gidiş dönüş kurye Speed ​​Triple 1200 RR’yi piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu – ki bu son nesil RS’yi takip ediyor – ama bir çeşit kaporta gösteriyormuş gibi görünen belirsiz bir görüntünün ötesinde çok az şey veriyordu.

Triumph Daytona’nın üretim arabalı kurye hattından çıktıktan 18 ay sonra – 765cc Moto2 sınırlı sayıda – spor bisikleti arenasına geri dönme olasılığını artıran İngiliz firmasının en son videosu, onun için çok daha büyük bir şeye gideceğini gösteriyor. yeni gelen.

Devam edecek çok fazla bir şey olmasa da

Teaserların bahisçiler arasında cevaplardan daha fazla soru ortaya çıkarması muhtemel – Triumph’un bombeli bir ön uç ve geniş tek dairesel far ünitesi ile oldukça benzersiz bir yaklaşım benimsediğini görebiliyoruz. büyük Cafe Racer görünümü.

MV Agusta Superveloce 800’ün – kendisi F3 spor motosikletini temel alan – bir ipucundan fazlasını tespit ediyoruz, ancak üç silindirli motorundan 1200cc ile, Triumph Speed ​​Triple 1200 RR önemli ölçüde daha büyük olacak ve güç değerleri yaklaşık olarak ayarlanacak. standart RS’ 177bhp.

Şimdilik yapmamız gereken bu kadar – Speed ​​Triple 1200 RR’ye ve zarif hatlarına tam anlamıyla yakından bakmak için 14 Eylül’e kadar beklemeniz gerekecek… 

Triumph’un oldukça benzersiz bir yeni model olma vaadiyle doğru yolda olduğunu düşünüyor musunuz?